Job expirat

Consultant fonduri europene /nationale

Cerinte:

- Experiență în elaborarea și implementarea proiectelor europene și/sau naționale

- Capacitate foarte bună de comunicare/relaționare/organizare

- Spirit de observație/atent la detalii;

- Cunoștințe IT: Word, Excel, Outlook, web;

- Capacitate de analiză și sinteză;

- Inițiere

- Studii superioare finalizate (de preferat studii economice/europene)

- Cunostințe limba engleză (nu este obligatoriu)

- Vorbire și scriere corectă în limba română

- Sociabil, optimist și persuasiv

- Seriozitate, promptitudine

- fără cazier judiciar și antecedente penale

Principalele sarcini și responsabilități :

- Analiza și interpretarea corectă a programelor de finanțare lansate;

- Verificarea conformității documentelor transmise de către beneficiari și consilierea acestora pentru obținerea/realizarea/semnarea documentelor;

- Comunicare eficientă, promptă și permanentă cu clientul

- Redactarea/elaborarea proiectelor de finanțare în diferite programe!;

- Întocmirea documentațiilor specifice implementării proiectelor: dosare de achiziție, documente de plată, rapoarte, notificări, acte adiționale etc.;

- Monitorizarea activităților în vederea implementării proiectelor conform graficelor/cererii de finanțare;

- Alte sarcini care pe parcursul colaborării se ivesc.

BENEFICII:

- Pachet salarial fix +comisioane de calitate, bonusuri + telefon mobil.

- Program de lucru: Biroul din Târgu-Mureș, de luni până vineri între orele 08-16:00.

- Weekend-uri și sărbători legale libere !!

- Decontarea transportului pentru cei care vin din afara Municipiului Tg-Mureș.

- Vei lucra într-o echipă deschisă, entuziasmată, care te va ajuta în orice.

- Seriozitate și promptitudine din partea managementului firmei, condiții de lucru excelente.

Mențiuni:

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.

Vor fi invitați la interviu doar candidații selectați, la o dată stabilită de comun acord.

 Suntem nerăbdători să te cunoaștem! Mult succes!