ART STEWARD/ART AUCTIONEER

Job Selection, Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post :
• Art Steward-ul este contractor independent care urmeaza instructiunile
Art Auctioneer-ului, pe care il asista in activitatea sa;
• Responsabilitati: trebuie sa tina inventarul operelor de arta; transporta
operele de arta cerute de catre Art Auctioneer in locatiile specificate;
executa sau supervizeaza set-up-ul podiumului de prezentare, retelele
si echipamente electronice necesare pentru ca licitatia sa se
desfasoare in conditii optime; aranjeaza galeria de prezentare de arta ;
• Art steward-ul nu este angajat al companiei/vasului insa trebuie sa
participe la activitatile specificepersonalului navigant : simulare
proceduri de urgenta, cursuri, etc.
• Art steward-ul poate avasa in pozitia de Associate Auctioneer – o
pozitie mult mai bine platita -, in timp, functie de performanta.

Informatii generale:
• Postul este disponibil pe vase ale companiilor: Carnival, Celebrity,
Disney, Holland America, Oceania, Regent, Royal Caribbean,
Norwegian Cruise Lines.
• Compania angajatoare, va plati pentru biletele de avion dus/intors ;
• Cazarea se face in cabine de 2 persoane;
• Candidatul plateste analizele medicale si viza necesara;
• Salariul pentru primele doua luni de munca este de 750$ iar ulterior se
majoreaza la 1000$, si este platit de catre Art Auctioneer ;
• asigurare medicala nu este suportata de catre angajator la bord
Mai multe informatii despre compania angajatoare si serviciile pe care le ofera
le puteti obtine pe www.plymouthauctioneering.com si
www.parkwestgallery.com

CERINTE

Conditii obligatorii de aplicare
• Limba Engleza la un nivel conversational ;
• Atitudine pozitiva, abilitati de lucru in echipa ;
• Experinta anterioara pe vase de croaziera si/sau in vanzari
constituie avantaj.

C.T.N. JOB SELECTION, Brasov este cea mai renumita firma de recrutare si plasare de forta de munca pentru Vase de Croaziera, consultanta pe piata muncii in domeniul hotelier
Avem o traditie de 14 ani in aceasta industrie si colaboram cu cele mai bune companii de croaziera americane si nu numai.