Vanzatoare/Agent Vanzari

DGC Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Prezentarea produselor in punctul de vanzare.
- Asigura servirea clientilor magazinului in conformitate cu standardele stabilite
- Folosire casa de marcat, POS, program gestiune.
- Respectarea standardelor si procedurilor
- Este responsabil de integritatea stocului de marfa;

CERINTE

Cerinte:
- Persoana comunicativa, responsabila, organizata, perseverenta, optimista, deschisa la nou, cu putere si dorinta de munca, atenta la nevoile clientului.
- Studii liceale finalizate
- Orientare catre clienti si nevoile lor
- Responsabilitate, implicare si seriozitate
- Capacitate de organizare si prioritizare
- Bune abilitati de comunicare
- Cunostinte operare PC (cunostinte Navision pot constitui avantaj)
- Rezistenta la stres
- Atentie la detalii
- Experienta in domeniu constituie un avantaj (se accepta si proaspat absolventi si studenti)

BENEFICII OFERITE

Diverse bonusuri in produse, bani, tichete cadou, pentru realizarea diferitelor targete.

Punctul de lucru se afla in incinta River Plaza Mall Rm. Valcea și este un punct de desfacere revistă și presă (si nu numai) din cadrul unui grup național din acest domeniu.