Consilier vanzari

Fidelia Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fidelia Casa selecteaza, in vederea unei colaborari pe termen lung, personal pentru efectuare de calatorii riscante pe piata imobiliara.

CERINTE

•Comunicare usoara si eficienta
•Prezenta placuta
•Energic, dinamic
•Organizat, planificat
•Viteza de reactie buna, adaptabilitate
•Interesat de dezvoltarea personala si continua pregatire in domeniu
•Ambitos, cu dorinta de a reusi in viata
•Optimist, pozitiv, proactiv
•Empatic
•Rezistent la stres
•Spirit antreprenorial
•Cunostinte de operare PC – suita MS Office
•Carnet de conducere categoria B
•Experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- masina, telefon , laptop
- comisioane si bonusuri in functie de performante; trepte de cariera
- traininguri de vanzari

Fidelia Casa este o echipa in continua dezvoltare. Membrii echipei sunt dedicati valorilor fundamentale ale firmei: respectul fata de client, performanta prin munca in echipa, incredere, dezvoltare profesionala si responsabilitate, toate reflectandu-se in servicii de inalta calitate.

Cautam sa largim echipa cu oameni de actiune, profesionisti, dornici sa-si insuseasca valorile noastre si sa ofere clientilor profesionalism si calitate.

Alatura-te celor mai buni!