Consilier imobiliar case si terenuri

Fidelia Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fidelia Casa selecteaza in vederea unei colaborari pe termen lung, personal pentru efectuare de calatorii riscante pe piata imobiliara.

CERINTE

Ambitos, cu dorinta de a reusi in viata
Optimist, pozitiv, proactiv
Creativ, intuitiv
Loial fata de companie
Empatic
Rezistent la stres
Integru, onest, etic si moral
Cu incredere in fortele proprii
Sa aiba curajul de a-si asuma responsabilitati
Spirit antreprenorial

BENEFICII OFERITE

-salarii mici dar comisioane generoase
-program prelungit in "intuneric" total
-nesiguranta supravetuirii pe piata imobiliara actuala
-recunoastere si glorie numai in caz de succes(autoturism,laptop,traininguri de vanzari,bonusuri substantiale).

DESCRIEREA FIRMEI

Cariere
Ce-ti putem oferi tie, ca angajat...
Fidelia Casa este o echipa in continua dezvoltare. Membrii echipei s-au identificat cu obiectivele companiei si sunt dedicati valorilor fundamentale ale firmei: respectul fata de client, performanta prin munca in echipa, transparenta informatiei si a actiunii, demnitate, initiativa si puterea de a invinge, toate reflectandu-se in servicii de inalta calitate.

Am fi incantati sa largim echipa cu oameni de actiune, profesionisti, dornici sa-si dezvolte abilitatile de comunicare si negociere.

De aceea, pentru \"un pas in viata\" exista Fidelia.
Succesul tau poate incepe aici!