Asistenta General Manager

SC INTERNATIONAL BENGA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu profil imobiliar si logistica auto, cu sediul in Ciorogârla, Ilfov, angajează asistenta pentru directorul general.
Se caută o persoana conștiincioasa, cu spirit comunicativ si de echipa, atenta, având o prezenta agreabila.
Responsabilități:
- gestionarea apelurilor telefonice, mesajelor, corespondentei, documentelor interne
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- elaborarea si redactarea documentelor, atât in limba romana, cat si in limba engleza
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
- menținerea legăturii cu toți colaboratorii firmei (furnizori si clienți)
- editarea documentelor
- emiterea facturilor
- urmărirea contractelor
- gestionarea furnizorilor si a clienților
- clasarea, arhivarea documentelor
- întâmpinarea clienților, operațiuni de protocol
- rezolvarea diferitelor situații apărute
- stabilire întâlniri
- redactare emailuri si alte documente
- centralizare si structurare informații interne, minute sedinte
- coordonează si răspunde de buna organizare a activității de secretariat

CERINTE

- absolventa a unei facultăți cu profil economic sau juridic
- cunoștințe de contabilitate primara reprezintă un avantaj
- cunoștințe avansate de MS Office obligatoriu (Word, Excel, To Do, Outlook, PowerPoint)
- permis conducere categoria B, obligatoriu
- profil dinamic, optimist, pro activ, cu spirit de echipa, orientat către rezultate
- excelente abilitați de comunicare cu clienții
- cunoașterea limbii engleze nivel avansat, scris, citit, vorbit, tehnoredactat după dictare

BENEFICII OFERITE

Salariu 2500 Ron + tichete de masa

Companie cu profil imobiliar si logistica auto, cu sediul in Ciorogârla, Ilfov