AGENT TRANSPORTURI EXTERNE

EKOL INTERNATIONAL LOGISTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea adecvata zilnica si pe termen mediu a planificarii pentru subcontractori pentru volume specifice/complexe ale regiunilor si/sau fluxuri si perioada agreata pentru descarcare;
- Obtinerea celor mai bune costuri printr-o planificare exacta a capacitatii solicitate al subontractorilor;
- Negociaza cele mai bune preturi cu subcontractorii si tertii, dezvolta baza de subcontractori prin adăugarea de noi furnizori pentru activitatea de transport rutier.
- Introduce in sistem informatiile

CERINTE

- Rezistenta la stres;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (atat scris, cat si vorbit), reprezinta avantaj cunoasterea oricarei alte limbi straine;
- Gandire creativa si orientat catre gasirea solutiilor;
- Abilitati de lucru in echipa si simt puternic al responsabilitatii;
- Disponibilitate pentru lucrul la program prelungit
- Reprezinta avantaj detinerea permisului auto pentru categoriile B, C+E;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (baze de date, software, calcul tabelar).
-Atitudine proactiva, bun negociator

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe dinamice;
- Programe de formare profesionala si de dezvoltare;
- Salariu + bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala de transport si logistica