Fotograf

Job Selection, Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea personalului navigant este activitatea prin care Job Selection realizează demersurile de identificare a resurselor umane cu potenţial de angajare la armatorii/angajatorii cu care sunt relaţii de colaborare în acest sens.

Comunicarea cu candidatii cu potenţial de angajare se realizează la sediul firmei sau pe site-ul care conţine informaţii despre activităţile acesteia, condiţii generale de colaborare şi posibilităţi de contact si feedback, sau prin anunţuri publicitare.

CERINTE

Limba engleza si experienta minim 2 ani, experienta pe vas de croaziera constituie un avantaj.

C.T.N. JOB SELECTION, Brasov este cea mai renumita firma de recrutare si plasare de forta de munca pentru Vase de Croaziera, consultanta pe piata muncii in domeniul hotelier
Avem o traditie de 14 ani in aceasta industrie si colaboram cu cele mai bune companii de croaziera americane si nu numai.