Gestionar Magazin IT

EXETech Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- vanzari
- consilierea clientilor in alegerea produsului potrivit
- activitate de atragere a clientilor in magazin ( reclama, promotii )
- intocmire garantii produse vandute
- comenzi pentru aprovizionarea magazinului
- intocmirea actelor de gestiune primara ( facturi, chitante, receptii )
- evidenta stocurilor

CERINTE

- studii mediii
- cunostinte de specialitate IT hardware si software - nivel mediu
- cunostinte de internet - nivel mediu
- cunostinte de contabilitate primara ( intocmire facturi si avize, chitante,
receptii marfa )
- limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

prime pentru realizarea obiectivelor

Fondata in 1997, orientata catre o cat mai buna satisfacere a cerintelor clientilor, EXETech Computers comercializeaza o gama larga de componente hardware, periferice , accesorii, consumabile si software.

Asiguram servicii de asamblare calculatoare, instalare retele de calculatoare, reparatii si intretinere calculatoare, imprimante si copiatoare. Prestam servicii de incarcare cartuse de imprimanta si copiator.

Ne-am cladit afacerea pe pricipii puternice: onestitate, fair play, valoare si profesionalism. Cu aceste valori la baza firma noastra s-a dezvoltat in fiecare an, acum fiind recunoscuta de catre clienti ca fiind o firma importanta si de incredere.

Alege Valoarea!
Alege EXETech Computers!

Echipa EXETech