Job expirat

Untitled document

ESTI INTERESAT/A DE UN JOB IN DOMENIUL HOTELIER  PENTRU O PERIOADA DE 3-6 LUNI?

APLICA PENTRU  TARGUL DIN 01 MARTIE 2013 – BUCURESTI –HOTEL IBIS GARA DE NORD !

Vino sa iti iei jobul dorit in cadrul unui hotel de lux din Grecia sau Cipru :

GRECIA: Creta, Corfu, Rhodos, Kos, Mikonos, Peloponessos, Santorini, Evia etc.

CIPRU: Ayia Napa, Protaras, Larnaca, Limassol, Paphos etc.

CATEVA DIN HOTELURILE PARTICIPANTE LA TARG:

Forum Hotels
Costa Lindia Rhodos
Eurovillage Kos
Magic Life Kos
Lindos Mare Rhodos
Aquis Hotels chain
Creta Maris crete
Platanista Kos
Kipriotis Kos

Poti sa aplici pentru :

• Reception Department (Asistent receptie, Bell boy, Night guard, Sofer )
• Entertainment Department ( Animator, Animator copii, Hostess)
• Food & beverage Department ( Ospatar, Ajutor ospatar, Barman, Ajutor barman)
• Kitchen Department ( Bucatar, Ajutor bucatar, Asistent bucatar, Dishwasher)
• Housekeeping Department ( Camerista, Curatenie generala)
• SPA Department ( Maseur, Cosmeticiana)
• Maintenance Department (Gradinar, Mentenanta)

Poti participa daca:

• Ai minim 18 ani;
• Esti vorbitor de limba engleza la nivel conversational (cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj: germana, rusa, franceza, italiana sau greaca);
• Esti disponibil sa pleci intre Martie - Iunie 2013;
• Esti inscris in programul Team Work& Travel Greece & Cyprus 2013. Aplica pe http://www.eurolife-team.ro  sau contacteaza echipa Eurolife.
• EXPERIENTA NU ESTE OBLIGATORIE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Ce iti oferim :
• Sansa de a primi un contract pe o perioada de 3-6 luni, cu posibilitate de prelungire pana la 12 luni;
• Salarizare: 450- 700 Euro/luna
• Cazare asigurata gratuit
• Mesele asigurate gratuit
• Tipsuri
• Certificat de practica recunoscut international
• Obtinerea experientei in domeniul hotelier /turism

PROGRAM TEAM WORK & TRAVEL !

Studenti/ tineri cu varsta intre 18 - 35 ani , cu sau fara experienta.EXPERIENTA NU ESTE NECESARA
Salarizare: 450- 700 euro/luna
Cazare asigurata gratuit in apropierea hotelului
Mesele asigurate gratuit
Asigurare medicala
Bonusuri pentru rezultate deosebite intre 100- 300 euro
Tipsuri

Job expirat

  • Salveaza jobul

    TARG DE JOBURI in domeniul hotelier “TEAM – Work& Travel GREECE & CYPRUS 2013