Reprezentant Zonal Vanzari

Dr.Pendl & Dr.Piswanger Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru face parte dintr-un grup international cu productie de furnire si placaj si comert cu placi si produse din lemn.
Pentru a raspunde cerintelor actuale ale organizatiei, clientul nostru este in cautarea unui Reprezentant Zonal Vanzari

- dezvolta si administreaza o baza de date de clienti
- contacteaza activ noi clienti
- realizeaza prospectarea si analiza pietii pentru determinarea cererii si ofertei de produse precum si nivelului si pretului concurentei
- negocieaza preturile, conditiile de plata, de livrare si transport pentru produsele solicitate
- urmareste indeplinirea conditiilor contractuale stabilite (livrari, plati, etc.)
- asigura solutionarea problemelor si ridica problemele nerezolvate la nivelul superior

CERINTE

- studii superioare
- experienta minim 1 an in vanzari
- abilitati de comunicare, spontaneitate, putere de convingere, abilitati de negociere
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- masina de serviciu
- telefon mobil

Dr.Pendl si Dr. Piswanger Romania este o reputata companie de consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in recrutare si servicii complete auxiliare recrutarii, parte a retelei P&P, infiintata in 1980 in Viena.
Decisiv pentru succesul nostru este succesul dumneavoastra!