Coordonator Vanzari

Dr.Pendl & Dr.Piswanger Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea si coordonarea activitatii din departamentul comercial,
- elaborarea de strategii de imbunatatire a activitatii, de reducere a costurilor,
- verificarea rapoartelor lunare ale departamentului,
- informarea pe baza de rapoarte a Consiliului de Administratie in legatura cu activitatea desfasurata in departament. Rapoartele cuprind: program de vanzare, statistici despre vanzare, clienti, incasari, analiza perioadei trecute si propuneri de dezvoltare pentru perioada viitoare,
- punerea in aplicare a hotararilor luate de Consiliul de Administratie,
- organizarea si dezvoltarea departamentului.

CERINTE

- experienta intr-un post similar,
- studii superioare, preferabil in domeniul economic,
- permis de conducere categoria B,
- cunostinte bune de limba engleza; cunostinte informatice (Word, Excel),
- abilitati de negociere, comunicare, spirit organizatoric si lucru in echipa,
- abilitati de coordonare si conducere a unei echipe.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

P&P Romania este o companie cu capital romano-canadian, care ofera consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in recrutare si servicii complete auxiliare recrutarii.Ca membra a retelei P&P, infiintata in 1980 de catre Dr.Pendl si Dr. Piswanger in Viena,combina experienta vestica cu buna cunoastere a pietei romanesti.
Orientarea noastra este catre excelenta si performanta, politica de preturi si garantia oferita pentru serviciile noastre sunt bazele unei bune colaborari pe termen lung.
Decisiv pentru succesul nostru este succesul dumneavoastra.