Consultant Vanzari - Magazin Brise - Mall Vitan

BRISEGROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti tanara, dinamica, comunicativa si orientata permanent spre satisfactia clientului?
Esti pasionata de moda si urmaresti noile tendinte din lumea modei?
Atunci, alatura-te echipei noastre de consultanti vanzari pentru magazinul Brise din Mall Vitan.
Brise Group cauta pozitia de Consultant Vanzari pentru magazinul din Mall Vitan.

Atributii:
- Este orientat (a) permanent spre consilierea clientului si satisfactia acestuia
- Raspunde de targetul lunar de vanzari al magazinului
- Se asigura de buna functionare a magazinului, din punct de vedere operational (disponibilitate stocuri, reasortari stoc, vitrine si aranjare vitrine, magazin in perfecta stare de curatenie, echipament audio/video in perfecta stare de functionare etc.)
- Urmareste fidelizarea clientului, prin comunicare permanenta noutati colectii, campanii speciale de promotii si discount-uri etc.
- Intocmeste documente financiar contabile (zilnice si lunare): monetar, registru de casa.

Descriere companie:

Brise Group detine o experienta de peste 10 ani in domeniul fashion retail.

Magazinele Brise propun un stil vestimentar care raspunde tuturor cerintelor: fie ca esti in cautarea unei tinute perfecte pentru intalnirile de business, iesirile de dupa amiaza cu prietenii, sau seratele cu evenimente, Brise este solutia!

Clientul target Brise este femeia moderna, cosmopolita, business, cu varsta cuprinsa intre 25-45 de ani, mereu in pas cu moda si noile tendinte.

In prezent, Brise Group detine 3 magazine: Brise Mall Vitan Bucuresti, Brise City Park Constanta, Brise Maritimo Constanta si 1 outlet (Slatina). Postul cautat este pentru magazinul Brise Mall Vitan Bucuresti.

www.brise.ro

CERINTE

- Studii superioare (constituie un avantaj)
- Experienta de minim 1 (un) an pe un post similar (constituie un avantaj)
- Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- Abilitati de operare in MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate dezvoltare profesionala
- Bonusuri performanta
- Timp liber

Infiintata in anul 2001, BRISE GROUP este o companie cu capital 100% romanesc dezvoltandu-se alaturi pe cei mai mari furnizori de imputuri in agricultura.

Acoperind intregul segment de productie, achizitie, depozitare si transport cereale, Brise Group este unul dintre principalii promotori ai ingrasamintelor lichide pe piata din Romania, oferindu-le fermierilor produse si echipamente de inalta calitate ce duc la cresterea performantelor de productie in culturile acestora, si unul din cei mai mari furnizori de inputuri in agricultura.

Alaturi de fermieri de la semanat pana la recoltat, BRISE GROUP este prezenta in toate zonele agricole de interes ale tarii fiind recunoscuta prin parteneriate ce duc la dezvoltarea unor afaceri profitabile de lunga durata.

Perspectivele de viitor ale firmei sunt extinderea la nivel national si international prin deschiderea de noi puncte de lucru, investitii in infrastructura, noi tehnologii, dezvoltarea portofoliului de clienti, extinderea echipei de vanzari si cresterea cifrei de afaceri.

„Cultivam aproximativ 10 mii ha si astfel aplicam, testam, recomandam si intelegem nevoile fermierului”

Adresa: Str. Strajerului nr 24, Constanta
Tel./Fax: 0241.554.450 sau 0241.554.457
Email: office@brisegroup.ro
Website: www.brisegroup.ro