Consultant Tehnic

Dr.Pendl & Dr.Piswanger Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul specific al postului:
Asigurarea de relatii eficiente cu partenerii si clientii companiei, respectiv tipografii flexografice.

Responsabilitati:
- consultanta tehnica pe partea de cerneluri flexografice, identificarea si remedierea defectiunilor
- gasirea unor solutii de moment si identificarea solutiilor optime si a retetelor pentru cerneluri
- deplasari la clienti si cursuri

CERINTE

Abilitati si cunostinte:
- spirit tehnic
- studii/cunostinte/experienta: chimie
- gandire critica (capacitatea de a gandi clar si de a trage concluzii logice)
- cunostinte despre: cerneluri flexografice
- capacitatea de a asimila cunostinte noi
- mobilitate si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

P&P Romania este o companie cu capital romano-canadian, care ofera consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in recrutare si servicii complete auxiliare recrutarii.Ca membra a retelei P&P, infiintata in 1980 de catre Dr.Pendl si Dr. Piswanger in Viena,combina experienta vestica cu buna cunoastere a pietei romanesti.
Orientarea noastra este catre excelenta si performanta, politica de preturi si garantia oferita pentru serviciile noastre sunt bazele unei bune colaborari pe termen lung.
Decisiv pentru succesul nostru este succesul dumneavoastra.