Tehnician Reparatii Electrocasnice

MANPOWER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower recruteaza pentru un client de renume la nivel national 2 Tehnicieni Reparatii Electrocasnice pentru locatiile Alba Iulia si Sibiu:

- preia solicitarile din partea clientilor;
- testeaza pentru diagnostic, instaleaza produsele;
- repara electrocasnice mari: masini de spalat, frigidere, aragazuri, aparate de climatizare etc;
- identifica si alte defectiuni care pot sa apara la electrocasnice ca urmare a uzurii unor piese;
- face comanda pieselor de schimb care nu se mai afla pe stoc;
- incaseaza banii de la clienti si emite facturi si chitante;
- depune banii la banca saptamanal;
- manifesta o atitudine profesionala fata de clienti.

CERINTE

- studii in domeniul tehnic: electrica, electronica;
- experienta relevanta in domeniul reparatiei si service-ului electronicelor;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitatea de deplasare pe o raza de 100 de km;
- persoana cu un limbaj elevata si cu o atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- laptop/tableta;
- telefon;
- posibilitati de promovare in functie de performanta in rolul de Manager Zonal.

ManpowerGroup este recunoscut la nivel mondial ca fiind lider in servicii inovatoare cu forta de munca. Expertiza noastra si experienta pe diverse domenii de activitate ne permit sa previzionam pulsul schimbarilor de pe piata muncii si sa actionam la timp in beneficiul partenerilor nostri.
Suntem proactivi oferind candidatilor si clientilor nostri servicii competitive, ajutandu-i sa castige in Lumea muncii Contemporane.
ManpowerGroup este prezent in Romania din 2003, avand deschise pana in prezent 12 agentii in 9 orase (Bucuresti, Timisoara, Brasov, Cluj, Iasi, Ploiesti, Craiova, Pitesti si Sibiu).
Compania este specializata in: plasare de forta de munca permanenta si pe baza de contract, munca temporara, payroll, gestiune si administrare de contracte, externalizare, evaluare si selectie, formare, consiliere de cariera, precum si servicii de consultanta pe probleme organizationale.
ManpowerGroup Romania este lider in furnizarea de solutii inovatoare cu forta de munca, creand si oferind solutii de mare impact ce permit clientilor sai sa isi sporeasca competitivitatea pe piata si sa isi atinga obiectivele de business. Resursele detinute, clientii internationali si reputatia dobandita, atrag candidati talentati, cu un nivel de educatie ridicat si profesionisti cu o experienta vasta in domeniul in care activeaza.