Mecanic utilaje gradina

Agrina Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostinte de baza si aptitudini in domeniul mecanic/electro-mecanic

- Seriozitate, punctualitate, loialitate, responsabilitate, respectarea procedurilor, atitudine principiala in relatiile cu oamenii

- Orientare catre client, empatie, capacitate de convingere, stabilitate emotionala

- Optimist, dinamic, dornic sa ajute oamenii si sa invete lucruri noi

- Cunostinte despre scule, unelte si utilaje utilizate in agricultura, gradini, constructii (motofierastraie, motocoase, masini de tuns iarba etc) sau capacitatea de a le dobandi in cel mai scurt timp

- Experienta in domeniu este un avantaj

CERINTE

- montarea, repararea si intretinerea utilajelor mici agricole

- gestiunea produselor, a pieselor de schimb

- consultanta acordata clientilor sau potentialilor clienti ai firmei

- pregatirea si livrarea produselor

BENEFICII OFERITE

- salariul cuprinde o parte fixa, tichete de masa si bonus in functie de realizari

Agrina Prod, Zalau, str. Armoniei G88 parter, 0720055375

Asteptam cu interes CV-urile Dvs. la email: simona.frent@gmail.com.

Companie ce activeaza de peste 24 ani in judetul Salaj avand ca domeniu de activitate comercializarea produselor pentru agricultura. Suntem tineri, dinamici, ambitiosi, orientati spre calitate. Oferim un mediu de lucru in care incurajam si sprijinim invatarea si performanta.