Inginer constructii de masini

SC TRAILER PARC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trailer Parc cu sediul in Zalau, angajeaza Inginer constructii masini cu diploma !
Firma noastra realizeaza carosari pentru autoutilitare.
Mai multe informatii la telefon.

CERINTE

Inginer constructii masini cu diploma
Cunostinte proiectare
Experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Salar motivant si atractiv.
Mediu de lucru placut.

Trailer Parc este o companie cu capital privat integral românesc care isi desfasoara activitatea în domeniul vanzarilor de remorci pentru autoturisme . Compania ofera servicii complete, personalizate de vanzari de remorci de toate tipurile. Compania se ocupa si cu carosari de autoutilitare cu structura pentru transport auto precum si de comercializarea si montarea de paturi de dormit pentru autoutilitare.

Trailer Parc dispune de personal de specialitate cu o solida pregatire profesionala, experimentat si motivat de realizarile obtinute si de perspectivele existente.