AVOCAT DEFINITIV

Societatea civila de avocatura “BEJENARU, FILIP & PARTNERS”

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oras de lucru: jud. Salaj, oras Zalau

CERINTE

- membru Barou;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (constituie avantaj cunoasterea limbii franceze, germane sau italiene);
- bune abilitati de lucru cu baze de date;
- abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Office);
- spirit de echipa bine dezvoltat, seriozitate;
- disponibilitate la deplasari;
- domiciliul/resedinta sau disponibilitate de stabilire a resedintei in Zalau;
- constituie avantaj experienta specifica in domeniile: comercial/ fiscal/ administrativ/ real-estate

BENEFICII OFERITE

- pachet de remunerare atractiv si motivant, corelat cu performantele obtinute;
- posibilitate de afirmare intr-o echipa dinamica, aflata in plin proces de dezvoltare, cu perspectiva;
- posibilitate de dezvoltare profesionala, inclusiv prin participarea la traininguri
Persoanele interesate vor putea aplica pana la data de 27 octombrie 2007 :
- Scrisorea de intentie;
- CV-ul (cu mentionarea detaliilor de contact).

* Doar persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Cluj-Napoca, Str. Axente Sever nr. 44, jud.Cluj