Agent de Vanzari

SC GHITTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Identificarea clientilor potentiali si cresterea bazei de clienti activi
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor firmei in conformitate cu standardele si politicile firmei
Respectarea intocmai a routingului stabilit
Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial si anual
Participarea la negocieri, intocmirea contractelor si monitorizarea derularii acestora
Preluarea comenzilor, centralizarea lor si transmiterea catre sediu

CERINTE

Experienta in domeniul FMCG - poate fi avantaj experienta in vanzarea de carne si produse din carne
Aptitudini de comunicare si negociere
Integritate, caracter
Dorinta de autodepasire
Personalitate energica, gandire pozitiva
Implicare totala in activitatea zilnica
Studii medii
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus bonus in functie de realizari
Autoturism de serviciu
Telefon mobil
Cariera intr-o firma puternica

Daca te regasesti in cerintele specificate, poti face fata responsabilitatii jobului descris si vrei cu adevarat sa muncesti pentru o recompensa peste media pietei, atunci asteptam CV-ul tau!

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de carne si preparate din carne.