Administrator de Sistem si Retea

Class IT Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie competitiva, tanara, in plina ascensiune
Posibilitati deosebite de networking & personal development

CERINTE

Configurarea si administrarea profesionala de sisteme de calcul si retele de calculatoare.
Cunostiinte temeinice hardware.
Cunostinte solide in administrarea sistemelor de operare desktop din familia Windows.
Cunostinte primare instalare, configurare, administrare servere Windows 2000, 2003.
Cunostiinte retelistica: configurare primara routere, switch-uri cu management.
Rezistenta la un ritm de lucru alert.
Disponibilitate la program flexibil.
Capacitate buna de comunicare si relationare
Capacitatea de a respecta termenele limita
Rezistenta la stress
Initiativa, perseverenta, dinamism, capacitate de auto-depasire

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de afirmare si promovare rapida – dezvoltare profesionala
Lucrul intr-un mediu cu ultimele tehnologii si echipamente
Aprecierea muncii bine facute
Motivare financiara si alte beneficii

Pentru Class IT Outsourcing, externalizarea serviciilor IT inseamna mai mult decat furnizarea de echipamente sau a serviciiilor de tip “service”.
Timp de 7 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Deloitte, Jerry’s Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast. Avem o echipa tehnica cu experienta vasta in domeniul IT&C si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala. Colegii nostri stiu ce vor si muncesc pentru asta. Dar, nu neglijam nici distractia. Pentru ca ea ne face munca mai fumoasa. Si pentru ca ne-am facut noi prieteni, aici la Class It. Gasesti dovada pe blog-ul intern
www. classit.ro/ourcompany .

Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania. Vino sa adaugi valoare echipei noastre!