VOPSITOR IN CAMP ELECTROSTATIC

AUTOMATICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Verifica parametrii de lucru ai cabinei si ai instalatiei de pulverizare
2.Vopsesc reperele agatate pe banda, gestioneaza pulberea care este atribuita pentru comanda respectiva

3.Curata instalatia de vopsire de cate ori se schimba culoarea si tipul de vopsea,au obligatia sa curete bine instalatia pentru a nu contamina urmatoarea culoare,periodic curata instalatia pentru a indeparta vopseaua rezultata in urma procesului tehnologic

4.Controleaza vizual calitatea reperelor vopsite,descarca reperele de pe banda,retuseaza zonele de contact,in cazul aparitiei unei neconformitati anunta seful de sectie pentru a solutiona problema,prepara vopseaua necesara retusului

5.Sufla cu aer reperele care retin apa(datorita formei geometrice),in functie de volumul si gabaritul comenzilor ajuta la pregatirea si agatarea reperelor pe banda,izoleaza (protejeaza zonele care nu trebuie vopsite)

6.Grunduiesc si vopsesc cu vopsea lichida acolo unde impune trhnologia

CERINTE

EXPERIENTA CONSTITUIE UN AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

- SALARIU ATRACTIV
- TRANSPORT

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCEM ECHIPAMENTE DE MEDIE SI JOASA TENSIUNE