Pregatitor Vopsitor auto

RADU RACING TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pilot Power Tuning angajeaza pentru departamentul de vopsitorie auto pregatitori pentru vopsitorie
asiguram salariu motivant +
suport tehnic pentru cei doritori sa performeze in acest domeniu
Conditii de lucru moderne si echipamente noi performante

cunostinte minime - medii in pregatirea pieselor auto pentru vopsit
dorinta de promovare
asiguram suport tehnic pentru cei doritori sa performeze in acest domeniu

CERINTE

experienta minima de 6 luni
cunostinte minime in procesul tehnologic

BENEFICII OFERITE

salariu motivant bazat pe procent din lucrarile efectuate
bonusuri substantiale pt depasiri

PILOT power tuning este service-ul specializat in domeniul sistemelor de esapament si tuning-ului exterior. Service-ul este autorizat RAR in clasa I de omologare, oferind servicii de inalta calitate, consultanta in domeniu, garantie si postgarantie. PILOT este unic reprezentant al marcii Borla in Romania si totodata partener oficial Magnaflow, Sebring si ADS Performance.

Obiectul de activitate al service-lui include ca servicii efective :

–montajul si executia de trasee esapament in variantele de calitate
– inox si aluminizate, acoperind o gama larga de autovehicule.Sistemele din inox pot fi model bolt-on sau custom, beneficiind de tehnologia direct-flow si conferind avantaje semnificative de performanta si rezistenta in timp. Principalele marci oferite sunt: Borla, Magnaflow, Sebring, FOX, Remus, Miltek, Supersprint.
- realizare-montaj de elemente tuning
- design din fibra de sticla si carbon. Finisaj de inalta calitate, accente moderne, piese unicate si personalizate sunt cateva din provocarile pe care le oferim pasionatilor de design auto.
- servicii complete Tinichigerie Vopsitorie auto
- Mecanica intretinere si mentenanta auto
- Diagnoza,Electrica Auto

Dispunand de intreaga tehnologie si instruire Borla, motivati de entuziasmul specific varstei si pasiunea pentru masini, iar nu in cele din urma dornici de a fi in permanenta in mijlocul evenimentelor auto, echipa PILOT va ofera garantia unor servicii de calitate si feed-back-ul necesar pentru satisfacerea celor mai exigente cerinte.
PILOT Team va sta la dispozitie prin service-urile din PITESTI si BUCURESTI si asigura totodata o retea de distributie in intreaga tara prin intermediului magazinului on-line si al dealerilor zonali.