ASISTENT DIRECTOR PRODUCTIE

SC EXPUR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sprijina Directorul de productie in determinarea punctelor critice dpdv al consumurilor specifice si urmareste implementarea solutiilor tehnice care au ca scop imbunatatirea, ameliorarea, corectarea parametrilor tehnici, proiectelor, calitatii produselor sau proceselor;
-asigura comunicarea si elaborarea documentatiilor referitoare la siguranta alimentara;

CERINTE

-studii superioare de specialitate/studenti in anii teminali;
-dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala;
-cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
-cunostinte operare MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook);
-capacitate organizatorica, spirit de echipa, disponibilitate pentru program prelungit, seriozitate;
Se acorda burse pentru studentii in ani terminali; Sudentii in ani terminali vor ocupa pozitii de ingineri echivalente, dupa terminarea perioadei de proba;

BENEFICII OFERITE

-Beneficii: bursa

Cu o experienta de peste 10 ani pe piata romaneasca si o CA de 150 mil.$, Compania Expur SA face parte din grupul elvetian Alimenta International. Compania noastra este producator si exportator de produse derivate din soia, seminte de floarea soarelui si rapita, producator si distribuitor de ulei vegetal, precum si trader de cereale. Echipa Expur este de aproximativ 600 salariati, impartiti la HQ in Bucuresti, precum si in fabricile din Slobozia si Urziceni. In cursul acestui an compania noastra a investit peste € 20 mil in construirea unei noi fabrici de Biodiesel la Slobozia.