Vanzari & Marketing (RO + HU)

PCT (UK) Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii personalizate
- Construirea si dezvoltarea relatiei cu clientii
- Prezentarea si promovarea prin telefon a produselor si serviciilor companiei pentru clientii alocati;
- Rezolvarea eventualelor probleme aparute la clienti in colaborare cu celelalte departamente;
- Realizarea de analize si rapoarte referitoare la activitatea depusa;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre managerul direct cum ar fi: targetului de vanzari etc.

CERINTE

- Experienta in vanzari; Abilitati de vanzare si negociere
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor;
- Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan;
- Experienta in lucrul cu calculatorul (MS Office);
- Focus pe rezultate si atingerea targeturilor

Limba engleza absolut necesara atat vorbit cat si scris.
Pentru Ungaria, este necesara limba maghiara.

Se lucreaza de acasa, activitatea derulandu-se in principal prin telefon, skype si email! Mediul propice, calculator propriu, conexiunea la internet sunt necesare.

BENEFICII OFERITE

Plata se face pe baza de comision in primele 3 luni. Ulterior candidatul poate alege plata fixa + comision.

PCT (UK) Ltd este reprezentant exclusiv al Noble Manhattan Coaching in Europa de Est.
Noble Manhattan Coaching este prima scoala de coaching infiintata in Europa, functionand din 1993 si a format pana in prezent peste 10000 de coachi in intreaga lume.

www.noble-manhattan.com
www.coaching-reports.com