Projekt menedzser

Mezőkövesdi Bútoripari Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:
• A külföldi projektek levezénylése az ajánlat adástól egészen a kiszállításig;
• árajánlatok, kalkulációk elkészítése
• a termékek Auto-Cad-ben történő megrajzolása, gyártás előkészítés
• a projektek adminisztrálása,
• kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal

• Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Munkavégzés módja: 8 órában, főállásban, akár azonnali kezdéssel
• fizetés: ingyenes szolgálati lakás+ egyezség szerinti fizetés, eredményes első ledolgozott év után jelentős növekedéssel

CERINTE

Feltételek:
• Auto-CAD alapos ismerete
• Műszaki végzettség ( Bsc diploma, vagy középfokú szakirányú végzettség);
• Angol/német nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete;
• Precíz, logikus, elemző gondolkodásmód Excel,Word stb.magabiztos felhasználói szintű ismerete
• Önálló munkavégzés
• Projektszintű gondolkodás képessége
• Jó kapcsolattartó/kommunikációs képesség

BENEFICII OFERITE

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

• Jelentkezés módja:
telefonon:003649-413-411 vagy 0036/30-660-2706 (munkanapokon 8:00-16:00)

' ' e-mailen keresztül: k.naznan@mezobutor.hu

Az interjú két lépcsőben valósul meg:

1. lépcső: telefonos elbeszélgetés (max.10 perc)

2. lépcső: személyes találkozó Romániában(Excel és Auto-CAD feladatok és idegen nyelvű
elbeszélgetés)

Our 60 years old Company is situated in Hungary, Mezőkövesd.
We are working in furniture indistry for both inland and outland.