Belsős kereskedelmi előadó

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• felelosseg a vevoi megrendelesek teljes folyamataert, beleertve a kapcsolattartast a termelesi es logisztikai osztalyokkal az utemezest illetoen
• a vevok penzugyi helyzetenek ellenorzese, a kintlevosegek es a konyveles figyelese
• kereskedelmi jelentesek keszitese
• piaci ismeretek gyujtese, elemzese es tovabbitasa
• uj termekek megismerese, megismertetese
• folyamatos kapcsolattartas a vevokkel, a tarsasag belso egysegeivel
• a vevo-szallito kapcsolat fejlesztese a kulso kereskedelmi kepviseloikkel egyuttmukodve

CERINTE

• felsofoku vegzettseg
• folyekony angol és roman es/vagy szerb nyelvismeret
• felhasznaloi szintu szamitogepes ismeret
• onallo munkatervezesi es munkaszervezesi kepesseg
• jo kapcsolattartasi kepesseg
• jo targyalasi keszseg
• PALYAKEZDOK JELENTKEZESET IS VARJUK!!

Kerjük, hogy angol es magyar nyelvu oneletrajzukat a kecskemet@work-force.hu email cimre kuldjek!

BENEFICII OFERITE

• egy dinamikus es sikeres ertekesitesi csapat tagja
• erdekes, kihivasokat nyujto, igenyes munka nemzetkozi kornyezetben
• tudas es kepzettseg szerinti javadalmazas
• fejlodesi lehetosegek tudas es szakmai tapasztalat teren