Belsős kereskedelmi előadó

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• felelősség a vevői megrendelések teljes folyamatáért, beleértve a kapcsolattartást a termelési és logisztikai osztályokkal az ütemezést illetően
• a vevők pénzügyi helyzetének ellenőrzése, a kintlévőségek és a könyvelés figyelése
• kereskedelmi jelentések készítése
• piaci ismeretek gyűjtése, elemzése és továbbítása
• új termékek megismerése, megismertetése
• folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a társaság belső egységeivel
• a vevő-szállító kapcsolat fejlesztése a külső kereskedelmi képviselőikkel együttműködve

CERINTE

• felsőfokú végzettség
• folyékony angol és román és/vagy szerb nyelvismeret
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• önálló munkatervezési és munkaszervezési képesség
• jó kapcsolattartási képesség
• jó tárgyalási készség
• PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!

BENEFICII OFERITE

• egy dinamikus és sikeres értékesítési csapat tagja
• érdekes, kihívásokat nyújtó, igényes munka nemzetközi környezetben
• tudás és képzettség szerinti javadalmazás
• fejlődési lehetőségek tudás és szakmai tapasztalat terén