MMM Autoparts angajeaza inginer junior

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

MMM Autoparts, companie multinationala ce activeaza în domeniul automotive (producţia de tubulaturi pentru motoare), recrutează ingineri juniori (proaspăt absolvenţi/ fără experienţă), în vederea angajării în companie.

CERINTE

Profilul candidatului căutat:

- Absolvent(ă) al Universitatii Tehnice, in specializările: mecanică, construcţii de maşini, electrică, ştiinţa şi ingineria materialelor.
- Domiciliul obligatoriu în zona Turda/ Câmpia Turzii
- Cunoscător al limbii engleze la un nivel bun
- Cunoscător al limbii spaniole sau al altei limbi de circulaţie internaţională (avantaj)
- Persoană deschisă, cu o bună capacitate de învăţare
- Persoana dornica sa faca parte dintr-un colectiv tanar si dinamic cu dorinta de dezvoltare din punct de vedere profesional

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotiv