INGINER CALITATE MMM AUTOPARTS TURDA

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atributii de coordonare si supervizare a proceselor de control al calitatii, pentru asigurarea conformitatii activitatii de productie
- Gestiunea si analiza rebuturilor rezultate din procesul de productie
- Realizarea rapoartelor de analiza cu privire la diferiti indicatori de calitate: reclamatii clienti, rebuturi, piese returnate
- Monitorizarea si actualizarea documentatiei de calitate din fabrica
- Activitati de suport pentru intretinerea sistemului de management al calitatii

CERINTE

- Absolvent al Universitatii Tehnice, preferabil in una din specialitatile: mecanica, constructii de masini, stiinta si ingineria materialelor
- Cunostinte bune de limba engleza. Cunoasterea limbii spaniole sau a altei limbi de circulatie internationala constituie un avantaj
- Cunostinte si experienta practica in masuratori si desen tehnic
- Bune cunostinte de operare PC
- Intelegerea sistemelor de calitate ISO, respectiv cursurile sau atestatele in domeniul calitatii reprezinta un avantaj
- Experienta de lucru intr-un mediu industrial sau pe un post similar constituie un avantaj
- Domiciliul stabil in zona Turda/ Campia Turzii

BENEFICII OFERITE

- se discuta in interviul final

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotive