Contabil evidenta primara

Hiperborea Impex Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza evidenta contabila primara (inregistrari acte in programul de contabilitate WinMentor, facturare)
Organizeaza si coordoneaza circulatia documentelor din departament
Raspunde de relatia cu administratia financiara si cu alte institutii publice din aria sa de activitate
Intocmeste situatii referitoare la resursele umane ale societatii (salarii, declaratii privitoare la obligatiile financiare ce decurg din salarii, fise fiscale)
Raspunde de evidenta stocurilor, urmareste situatii privitoare la clientii/furnizorii societatii

CERINTE

Persoana cu spirit de echipa, bune aptitudini de comunicare, meticulozitate, atentie la detalii, cu spirit practic, implicare si initiativa, cu rezistenta la stress.
Minim studii liceu terminat.
Abilitati de lucru cu calculatorul: MS Office, program contabilitate

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este de 19 ani pe piata de publicitate si tipar.