Rom Trust angajeaza crew operator pentru sediul din Tulcea

SC ROM TRUST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cine suntem noi
Agentia Rom Trust este specializata in recrutarea si plasarea de personal navigant pe nave maritime straine.
Firma are o experienta in domeniu de peste 25 de ani si lucreaza exclusiv pentru companii de shipping straine.

Descrierea jobului
- Postarea anunturilor de recrutare pe platformele dedicate si promovarea posturilor vacante in randul comunitatii navigatorilor
- Selectia aplicatiilor
- Contactarea potentialilor candidati si programarea la interviu
- Programarea testelor initiale
- Actualizarea permanenta a bazei de date si a borderourilor cu navigatori
- Pregatirea navigatorilor pentru imbarcare (intocmirea documentatiei, obtinerea vizelor, programarea examinarilor medicale)

CERINTE

Angajam agent de recrutare (crewing operator) pentru sediul din Tulcea.
Cerintele postului: abilitati de comunicare scris-vorbit in limbile romana si engleza, operare MS Word/Excel/Outlook. Este nevoie de atentie la detalii, adaptare si invatare rapida, managementul corect al timpului si prioritizarea sarcinilor, people skills, disponibilitatea de a lucra peste program.
Experienta de birou constituie un avantaj. Programul de lucru incepe la 9:30.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
Plata orelor suplimentare, tichete restaurant, bonus de performanta.

Crewing agency, specialized in recruitment and placement of Romanian seafarers in foreign-flagged vessels