Montator tevi canalizare PVC si camine de vizitare

ORGANIZACION ACTIVA ETT FILIALA BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Companie spaniola cauta montatori pentru tubulatura de canalizare din PVC pentru lucrare de asanare in Tulcea.

Se cere experienta dovedita de minim 3 ani in montarea de tevi de canalizare din PVC sau in montarea de instalatii similare, si in montarea de camine de inspectie/vizitare.

Se ofera contract de munca pe o perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire pana la 1 an.

Rezident in orasul Tulcea sau in imprejurimi.

Angajare imediata.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Grup de firme spaniole specializate in Resurse Umane la nivel international

CERINTE

Se cere experienta dovedita de minim 3 ani in montarea de tevi de canalizare din PVC sau in montarea de instalatii similare, si in montarea de camine de inspectie/vizitare

Cunostinte despre utilizarea de masina de lipit polipropilena pentru tevi de mici si mari dimensiuni

Rezident in orasul Tulcea sau in imprejurimi

BENEFICII OFERITE

Angajare imediata

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse Umane