Angajam patiser/ patisera

SC REPER QUART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Productia de produse de patiserie deosebite.

CERINTE

Experienta in domeniu care sa permita intelegerea, utilizarea si imbunatatirea unor retete noi.
Se doreste crearea unei echipe de oameni care sa aiba ambitia de a participa la crearea unui nou brand, care sa doreasca sa lucreze intr-un mediu prietenos si care sa fie interesati sa castige mai mult decat media in domeniu. Scopul principal al firmei este producerea si comercializarea unor produse cu totul deosebite motiv pentru care avem nevoie de persoane care sa vrea sa faca o munca deosebita si nu una de rutina.

BENEFICII OFERITE

Salariul va fi unul tentant [negociere directa] la care se va adauga participarea la profit. Ulterior salariul ca si participarea la profit vor fi marite - in functie de interesul manifestat fata de firma si eficienta in vanzari a produselor realizate. Bonuri de masa.

Productie si comercializare produse de panificatie, patiserie si fastfood