Agent securitate - pentru deplasare

Front Guard Mobile

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigura securitatea perimetrului exterior al magazinului
* Raspunde pentru paza si integritatea obiectivelor, bunurilor si valorilor
* Manifesta un comportament calm, amiabil si politicos, in relatia cu clientii companiei

CERINTE

* Atestat de agent de paza
* Disponibilitatea de a lucra in ture de noapte
* Simt dezvoltat al responsabilitatii, fara antecedente penale
* Atentie distributiva
* Harnic, perseverent si onest
* Abilitati de comunicare si lucru in echipa
Disponibilitate de deplasare in orasele :Galati, Tulcea, Constanta

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial motivant
* Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Firma de paza Front Guard Mobile a fost infiintata in anul 20013, fiind situata in topul companiilor de paza si protectie, aflandu-se intr-o continua evolutie din punct de vedere al portofoliului de clienti, al cifrei de afaceri si numarului de angajati.

Front Guard Mobile este un integrator de solutii de securitate, oferim solutii de paza umana prin intermediul agentilor de paza, instalam si monitorizam sisteme de alarma, sisteme video.