Junior Consultant, Team Manager

BANCA INTERNATIONALA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere produs.
BAUSPAR este un produs:
de economisire-creditare in lei ceea ce asigura o independenta si delimitare fata de fluctuatiile de pe piata de capital.sustinut de stat printr-o prima anuala oferita fiecarui client pentru sumele economisite in anul curent cu dobanzi fixe si garantate pe toata perioada contractului, astfel incat produsul este previzibil pentru client
in cazul in care clientul economisieste mai mult de 5 ani, este liber sa foloseasca (economiile sale plus prima de stat) in orice domeniu; in mai putin de 5 ani clientul trebuie sa aduca dovada ca prima de stat a fost folosita in domeniul locativ.
Responsabilitati:
Consilierea clientilor in vederea gasirii solutiilor de finantare optime.Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti.

CERINTE

Seriozitate, abilitati de comunicare, perseverinta,abilitate de analiza si planificare

BENEFICII OFERITE

Mediu bancar, activ, posibilitati de avansare in cariera,pachet IT,training de specialitate gratuit

Banca internationala, selecteaza colaboratori, cu sanse mari de promovare inca din primele saptamani,program flexibil,venituri substantiale, posibilitatea realizarii unei cariere de succes in domeniul bancar. Cerinte minime: diploma de bacalaureat