Inginer Constructor - Coordonator Executii

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul firmei:
- Construc¿ia re¿elelor de canalizare si amplasarea bazelor de cura¿ire a apei reziduale

Caracterul muncii, descrierea sferei de activitate:
- Coordonarea subantreprenorilor,consiliere profesoinal¿ be baza normelor directive OMS, contact direct cu beneficiarii

Locul de munc¿:
- variaz¿-jud. Harghita, Covasna, Mure¿

Perioada de angajare: Nedeterminat¿

Num¿r schimburi: 1 schimb – program prelungit

CERINTE

- Calificarea ¿i specializarea necesar¿: Inginer constuctor, inginer automatiz¿ri, inginer mecanic

- Experien¿a necesar¿ (caracterul, durata): experient¿ in construc¿ii

Constituie avantaj:
- experien¿¿ in domeniul construc¿iei re¿elelor de canalizare, permis de conducere, cunoasterea limbii engleze

Documente necesare:
- copie carte de identitate ¿i diploma de studii; cazier

BENEFICII OFERITE

Bonuri de mas¿, masin¿ de serviciu, telefon mobil si laptop.

Salariul net lunar oferit: - 700-1000 Euro net, premiu anual

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate - CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII.