Vopsitor

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting, companie de recrutare si selectie de personal, cauta pentru companie multinationala de productie, persoane pentru postul de Vopsitor.

Responsabilitati

• Urmareste si raspunde de realizarea planului de Productie zilnic
• Pregateste echipamentele si instalatia de vopsire folosita in conformitate cu instructiunile de lucru
si comanda de productie
• Construieste programe de vopsire pentru obtinerea performantelor optime
• Modifica parametrii de vopsire in vederea respectarii standardelor de calitate
• Verifica produsele calitativ dupa vopsire pentru respectarea specificatiilor tehnice (strat acoperire,luciu,etc)
• Utilizeaza instrumentele de masura si control dedicate
• Raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct
• Efectueaza si mentine curatenia la postul de lucru
• Responsabil de efectuarea Intretinerii Autonome

CERINTE

Cerinte

• Studii medii sau superioare de specialitate
• Experienta anterioara in vopsire ( camp electrostatic, lichid, teflonare)
• Cunostinte de desen ethnic si verificari repere fabricate ( experienta in utilizarea instrumentelor de masura )
• Cunostinte de utilizare calculator (nivel mediu)
• Cunostinte de limba engleza/germana
• Abilitati de comunicare, persoana autonoma, organizata si orientata spre rezultat

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salarii competitive si beneficii
- Oportunitati dezvoltare profesionala
- Tichete de masa
- Transport asigurat din Timisoara

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal