VANZATOR PETSHOP BALCESCU TIMISOARA

silfenia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asteptarile mele:

-Schimb de apa la pesti 1/saptamana(este dotat cu infrastructura care sa faciliteze acest lucru, nu trebuie carat cu galeata)
-Stearsa sticla la acvarii 1/saptamana cu buretele,
-Pastrarea curateniei in magazin (30mp)
-Introducerea unui anunt pe internet odata la cateva zile
-Doresc foarte multa atentie fata de clienti
-Seriozitate maxima

Foarte important cumparatorii magazinului trebuiesc tratati cu mare atentie si rabdare si informati cand este cazul cu privire la animalele achizitionate si accesorii, nu trebuie agasati dar nici ignorati ,Clientul trebuie sa fie bine informat de catre vanzator( ma refer la cei ce vor sa inceapa acest hobby acvaristica).Daca respectati cerintele mele veti primi bonusuri.Nu sunt absurd nu am pretentii imposibil de realizat doresc sa creez o atmosfera placuta si confortabila pentru clienti si daca angajatul ma ajuta in acest scop va fi rasplatit asa cum am spus, cu alte cuvinte daca angajatul are grija de clienti si eu am grija de el !

Am nevoie de cineva care sa nu depinda de cursuri,scoala sau alte obligatii programul este:
l-v 9-19
s 9-17
d liber

Orele suplimentare se platesc

Spre deosebire de alti angajatori din domeniul eu nu sunt absurd sa solicit plata mortalitatii daca nu este vina celui care ii manipuleaza.Daca e din neatentia angajatului mortalitatea se va plati de catre acesta.

CERINTE

De preferat cu minime cunostiinte in domeniul acvaristicii, hranei de caini si de pisici, de preferat sa fi lucrat deja la un petshop .Daca nu se pot acumula si pe parcurs cunostiintele ( nu este foarte dificil important este sa fie putin interes )

BENEFICII OFERITE

Punctul de lucru este in P-ta Balcescu Timisoara chiar langa piata de animale.Nu este o firma mare, dar as vrea sa fie una foarte serioasa, de aceea nu doresc persoane superficiale sau neserioase.

CONTACT FACEBOOK: ACVARII LA COMANDA TIMISOARA

Salariu de start:1000 lei daca vad interes si corectitudine va creste intre 1200-1400 lei