UNIT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea, selectia, coordonarea, controlul si evaluarea unei echipe de consultanti finaciari
-raportarea zilnica, saptamanala si lunara catre superiorul direct a activitatilor si rezultatelor echipei
-participarea la sedinte, traininguri, cursuri interne

CERINTE

- cerinta obligatorie: - experienta in domeniul asigurarilor (cod RAF) sau experienta manageriala in domeniul financiar;
- minim studii liceale, absolvirea unei forme de invatamant superior - reprezinta avantaj
- cazier judiciar fara antecedente
- spirit antreprenorial
- comunicativ, spirit de echipa, orientat spre rezultate
- disciplinat, perseverent, orientat spre solutii, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- parte fixa+ comision din vanzarile echipei+ bonusuri lunare, semestriale, anuale
- participarea gratuita la cursuri de perfectionare
- incadrarea intr-o echipa dinamica, cu sanse reale de promovare pe treptele de cariera