Transport Tax Responsible

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura relatia directa cu furnizorii externi de servicii, pentru eliberarea cardurilor si dispozitivelor necesare platii taxelor de drum in diferite tari din UE;
-Responsabil de efectuarea si centralizarea comenzilor, respectiv urmarirea livrarilor;
-Asigura logistica necesara in vederea distribuirii cardurilor si dispozitivelor;
-Responsabil de gestionarea cardurilor si dispozitivelor necesare platii taxelor de drum;
-Colaboreaza intern, cu dispecerii si cost controlerii, in vederea optimizarii costurilor;
-Controleaza si evalueaza costurile; analizeaza variatiile costurilor fata de buget;
-Participa activ la rezolvarea problemelor legate de functionalitatea cardurilor si dispozitivelor;
-Colaboreaza cu furnizorii interni si externi pentru eliberarea cardurilor de motorina;

CERINTE

-Studii superioare finalizate
-Excelente abilitati de comunicare si negociere
-Cunostinte de geografie
- Abilitati foarte bune de utilizare PC: MS Office
-Organizat si focusat pe obtinerea rezultatelor
-Rezistenta la munca rutiniera
-Limba straina [engleza sau germana]

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare intr-un mediu dinamic si in cadrul unei echipe tinere.

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare