TRAINER pentru Timisoara

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASABLANCA SERVICES recruteaza, pentru a-si mari echipa:

TRAINER

Locatie:Timisoara

Responsabilitati:

Elaborarea suportului de curs in domeniul business (comunicare, negociere, management etc.)
Sustinerea cursurilor
Evaluarea cursantilor

CERINTE

Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
Studii superioare
Excelente abilitati de comunicare, prezentare si motivare
Dinamism si implicare
Abilitati de coordonare a unor grupuri de lucru

BENEFICII OFERITE

Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in limbile Romana si Engleza specificand pozitia pentru care aplicati la email: cv@cbs.ro, pana la data de 2 iunie 2006.

CASABLANCA SERVICES - Professional Recruitment Agency
Splaiul T. Vladimirescu nr 12, Ap. nr. 2
300195 Timisoara
Timis, Romania
tel/fax: 0040-256-201919
tel. 0040-356-424471
Email: cv @cbs.ro
Website: www. cbs.ro

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal