Trainer Colaborator Grafica

ETA2U

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza suportul de curs pentru programele de instruire

Livreaza programul de instruire

Realizeaza evaluarea finala a cursantilor si graficul de promovare a cursului

CERINTE

Experienta relevanta in domeniul trainingului, livrare de programe de grafica
Studii superioare
Cunostinte avansate Photoshop, Corel,
Abilitati pedagogice, de comunicare, relationare, prezentare de informatii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

Prezenta pe piata din Romania inca din 1992, ETA2U a devenit in foarte scurt timp furnizorul preferat de echipamente si tehnologii avansate pentru mediul de afaceri timisorean, o piata in continua dezvoltare si schimbare.

??n prezent ETA2U este liderul de pia???? ??n furnizarea produselor ??i serviciilor IT ??i principalul integrator de sisteme ??i solu??ii IT complexe din centrul ??i vestul Rom??niei. Impunerea ca si lider pe piata se datoreaza diversitatii si calitatii serviciilor si produselor oferite.
www.eta2u.ro