TRADUCATOR PART-TIME DIN/IN LIMBA MAGHIARA

SC FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traducerea documentelor oficiale ale companiei, asigurarea traducerii simultane in cadrul intalnirilor oficiale, sedinte, intruniri etc

CERINTE

- Cunoasterea excelenta a limbilor romana si maghiara
- Experienta de lucru in traduceri in domeniul tehnic, legislativ, al industriei alimentare etc.
- Experienta in interpretariate simultane/consecutive
- Experienta intr-o companie de productie constituie avantaj
- Autorizatia de traducator din/in limba maghiara constituie avantaj
- Disponibilitate de lucru in regim part-time (ca si colaborator sau cu contract prestari servicii)
- Nivel avansat operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, corelat cu munca depusa, transport gratuit

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.