Traducator limba germana

SWISS SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traduceri din diverse domenii (juridic, economic, tehnic, etc); participarea la interpretari (conferinte, business meetings); managementul proiectului

CERINTE

Absolvent(a) a(l) Facultatii de Litere, sectia GERMANA + a doua limba straina
Cunoasterea la nivel avansat a celor doua limbi straine dar si a limbii romane
Interes pentru domeniul traducerilor
Deprinderi si abilitati specifice

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si posibilitatea promovarii
Conditii excelente de lucru
Integrarea intr-o echipa de profesionisti
Traininguri interne si externe (Trados, Similis, etc)

Agentia de traduceri Swiss Solutions efectueaza traduceri si interpretari din 32 de limbi, plasandu-se printre cele mai bine cotate firme de traduceri din Timisoara si din tara. Societatea este in plina ascensiune, avand birouri in Timisoara si Arad.
Te asteptam sa te alaturi echipei de traducatori profesionisti ai firmei.