Trader + Account Manager on Forex market

FX REGIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trader pe Piata Internationala Valutara presupune lucrul cu informatia si responsabiliatea luarii deciziei de cumparare sau vanzare a valutelor (EUR/USD/JPY/CHF/GBP/AUD/samd) in vederea obtinerii de profit.

CERINTE

-disciplina
-organizare personala
-capacitate de analiza
-management emotional
-responsabilitate pt. tranzactionare cu sume mari
-capacitate de lucru cu informatia
-capacitate de a asimila informatii
-motivare interioara
-perspectiva tranzactionarii pe cont real

BENEFICII OFERITE

Cea mai buna forma de specializare pentru incepatori.
Cursuri teoretice dar si practice in cadrul companiei.
Posibiliatea tranzactionarii si cu capitalul companiei in urma unei verificari/testari.
Program de lucru extrem de flexibil.
Salariu fix plus comisioane si bonusuri trimestriale in functie de profitul adus companiei.
Profituri personale pe contul real propriu.
Comisioane din profit pe conturile investitorilor.

Principiul de baza al FX REGIONAL il reprezinta beneficiul reciproc al cooperarii cu clientii nostri, bazat pe incredere deplina.

Cel mai mare activ al nostru il reprezinta clientii nostri. Sute de mii de clienti din intreaga lume au ales deja brokerul forex pentru stabilitatea, fiabilitatea si inalta calitate a serviciilor, iar acum se bucura de succesul colaborarii cu noi, castigand si multiplicandu-si veniturile in piata FOREX.