TEHNICIAN SERVICE - montaj aparate de aer conditionat

ZASS PROTEUS & CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Montarea aparatelor de aer conditionat
- Efectuarea instructajului de utilizarea a produselor
- Completarea si emiterea de facturi, chitante etc.
- Manipularea produselor la locul de munca

CERINTE

- studii medii (electromecanic, electrician, frigotehnist etc.);
- experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj
- indemanare si dexteritate manuala
- stare de sanatate fizica si psihica optima
- bune abilitati de comunicare si de interrelationare;
- carnet de conducere - categoria B
- disponibilitate pentru deplasari in cadrul municipiului Timisoara

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica, sociabila si comunicativa?

Vrei sa-ti construiesti o cariera in cadrul unei companii centrate spre profesionalism, performanta si calitatea serviciilor? Acum ai oportunitatea sa faci parte din echipa ZASS Electrocenter:

Va rugam trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie, mentionand pozitia.