Tehnician Service IT

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, testarea si rezolvarea problemelor aparute la produse depanare produse in garantie si post garantie
- asamblare si dezasamblare laptop si calculatoare
- completarea bazei de date existente cu drivere pentru produsele noi aduse pe stoc
- instalare soft, recuperari de date si orice alte servicii software
- testare sisteme si lipit etichete cu configuratii

CERINTE

- experienta profesionala in depanarea electronica de COMPONENTE IT si laptopuri
- cel putin studii medii (preferabil studii superioare de electronica, telecomunicatii)
- cunostinte tehnice de IT (hardware si software)
- cunostinte de microelectronica, electronica digitala
- pasiune pentru electronica
- persoana rabdatoare, ordonata, cu gandire logica
- constituie avantaj experienta in utilizarea programului Borg

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- oportunitati de promovare si dezvoltare in cadrul unei echipe tinere de profesionisti

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre