Tehnician service ascensoare

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Executa sub indrumarea si supravegherea Responsabilului Tehnic Zonal, activităţiile de montaj, întreţinere, service, reparare, revizie a echipamentelor;
• Găseşte soluţii tehnice optime;
• Asigură crearea condiţiilor tehnice şi operaţionale pentru autorizarea de CNCIR a echipamentelor şi predarea acestora către client;

CERINTE

Cerinte:
•experienta de minim 3 ani ca tehnician service ascensoare;
•limba engleza la un nivel mediu;
•permis de conducere;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
•masina de serviciu;
•contract pe perioada nedeterminata;
•salariul foarte atractiv;
•traininguri interne si externe

Daca esti interesat, asteptam CV-ul tau la adresa: timisoara@evolution-hcc.com , sau pentru mai multe informatii suna la: 0756589702

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.