TEHNICIAN SERVICE

ZASSPROTEUS REAL ESTATE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Diagnosticarea si reparatia produselor electrocasnice;
- Montarea aparatelor de aer conditionat
- Efectuarea instructajului de utilizarea a produselor
- Completarea si emitere documente, rapoarte/fisa service etc.
- Manipularea produselor la locul de munca

Descrierea firmei
Companie de comert si distributie la nivel national, de produse electronice si electrocasnice.

CERINTE

Cerinte
- studii medii (electromecanic, electrician, frigotehnist etc.);
- experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj
- indemanare si dexteritate manuala
- stare de sanatate fizica si psihica optima
- bune abilitati de comunicare si de interrelationare;
- carnet de conducere - categoria B
- disponibilitate pentru deplasari in cadrul municipiului Timisoara si a judetului Timis.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- conditii stabile pentru locul de munca;
- contract pe perioada nedeterminata;
- masina de serviciu, telefon
-alte beneficii

Societatea face parte dintr-ul grup de firme ce ofera servicii cat mai complete clientilor sai acordand suport de la alegerea produselor, finantarea , mentenanta si servisarea produselor comercializate.