Tehnician masina masuratori 3D

SC MAHLE COMPONENTE DE MOTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Masuratori cu masina CMM (Zeiss-Calypso);

· Urmarirea calitatii produselor prin efectuarea de verificari dimensionale si de aspect, a tuturor produselor din control receptie, semifinite si produse finite, in serie;
· Realizarea studiilor de capabilitate, cu inregistrarea in QSTAT sau in programul specific cerut de client;
· Pregatirea Raportului ISIR (semifinit si produs finit) pt. documentatia de aprobare de catre client a PPAP-ului

CERINTE

- studii tehnice medii;
- cunostinte de desen tehnic;
- cunostinte MS Office, in special Excel;
- cunostinte CAD ar constitui un avantaj;
- cunostinte de limba engleza-nivel mediu;

- disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial si de beneficii atractiv

MAHLE is the leading global manufacturer of components and systems for the internal combustion engine and its peripherals. More than 47.000 employees work on future - oriented solutions.